Šiatorská Bukovinka > všeobecné > fotogaléria

Veľká noc pod snehom

29. marec 2013 | MC
O tom, že tohtoročná zima bola viac než bohatá na sneh, svedčí aj nádielka 30 cm nového snehu na Veľký piatok. Na skutočný príchod jari si tak ešte budeme musieť počkať. Pozrite si, aká nádherná vie byť zima v Šiatorskej Bukovinke.
Silvestrovský ohňostroj na hrade Šomoška

Silvester na Šomoške 2012

3. január 2013 | MC
Silvesterovskú noc na Šomoške si každoročne užívajú mnohí noční návštevníci hradu. Nebolo tomu inak ani v poslednú noc roku 2012. Nádherné kulisy a jedinečný výhľad je zárukou výnimočného zážitku.
Silvestrovský ohňostroj na hrade Šomoška

Mikulášsky večierok 2012

10. december 2012 | MC
Aj tento rok navštívil Mikuláš deti v Šiatorskej Bukovinke. So sebou mal aj dvoch čertov, ktorí si prišli po neposlušné deti, také ale v Šiatoroši ani v Bukovinke nebývajú. Pozrite si fotoreportáž z tohto, už tradičného podujatia.
Mikuláš - Mikulášsky večierok Šiatorská Bukovinka

Letecké zábery na obec

11. január 2012 | MC
Vychutnajte si pohľad na našu obec z vtáčej perspektívy. Medzi leteckými zábermi nájdete aj fotografie hradu či hraničného priechodu. Na šestnástich fotografiách uvidíte Šiatorskú Bukovinku tak ako ste ju ešte nevideli.
letecký pohľad na obec Šiatorská Bukovinka

Výstavba protipovodňového systému

5. január 2012 | MC
Pozrite si fotografie z výstavby protipovodňových vodozádržných prvkov v katastri obce Šiatorská Bukovinka. V lete v roku 2011 bolo vybudovaných 229 hrádzí, ktoré v prípade potreby udržia takmer 31 miliónov litrov vody!
bager
webdesign by Marki007 © 2011
Oficiálna stránka obce