Šiatorská Bukovinka > pre občanov > športové výsledky > Futbal 2014/2015

Futbal Šiatorská Bukovinka, sezóna 2014/2015

25. august 2015 | MC

Prinášame Vám aktuálnu tabuľku I. triedy oblastnej ligy vo futbale a krátke reportáže a podrobné informácie o jednotlivých zápasoch mužstva Slovana Šiatorská Bukovinka v sezóne 2014/2015.

14. Šiatorská Bukovinka 26 2 2 22 22 97 8

26. koloVidiná - Šiatorská Bukovinka 5:0 (2:0)

Góly: Koky 2, Kučera, Juríček, Kotman
ŽK: Zilíz (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Tóth
Divákov: 50
Odohrané: 14.06.2013, 17:00 hod.

Vidiná: Major – Čudovský, Kanda, Bódik, Kučera, Hronec, Juríček, Varga, Koky, Kotman, Miadok. Striedali: Bútor, Findra, Šupica
Š. Bukovinka: Adamik – Szó, Badinka, Patai, Bujna, Ziliz, Gondáš, Melicher, Števove, Nosál, Kocúr. Striedali: Nagy, Lapin, Patai

Domáci v záverečnom zápase sezóny zaslúžene zvíťazili a na jar doma ani raz neprehrali.

25. koloŠiatorská Bukovinka - Lovinobaňa 0:2 nedohrané

Góly: ???
Rozhodoval: Laššák
Odohrané: 07.06.2013, 17:00 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák – Szó, Badinka, Hanula, Bujna, Babic, Ziliz, Gondáš, Melicher, Števove, Nosáľ
Lovinobaňa: Baláž – Malček, Rafaj, Wittlinger, Gabľas, Tkáč, Ďalog, Kováč, Oláh, Gonda, Berky. Striedali: Suja, Šleiferčík

24. koloRapovce - Šiatorská Bukovinka 1:0 (0:0)

Gól: Rubint
ŽK: Berky, Trizna – Hanula, Adamík
Rozhodoval: Pašák
Divákov: 80
Odohrané: 31.05.2013, 17:00 hod.

Rapovce: Grekčo – Becáni, Rubint, Matuška, Berky - Linduška, Deneš, Očovay, Majoroš - Trizna, Puntigán (Randis, Novák)
Šiat. Bukovinka: Vetrák – Szó, Adamik, N. Patai, Ziliz - Števove, Gondáš, Hanula, Nosál - Kocúr, Badinka (D. Patai, Melicher)

Domáci po celozápasovej prevahe dokázali prekonať hosťujúceho brankára len raz. Autorom exportného gólu bol Lukáš Rubint.

23. koloŠiatorská Bukovinka - Kokava nad Rimavicou 0:6 (0:3)

Góly: Püspöky, Skrutek, Oláh, Jakub Becáni, Ján Becáni
ŽK: Patai, M. Kocúr
Rozhodoval: Jačmeník
Divákov: 20
Odohrané: 24.05.2013, 17:00 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák – Szó, Števove, Gondáš, Nagy, Melicher, Nosáľ, Miroslav Kocúr, Patai, Martin Kocúr, Spodniak (P. Badinka)
Kokava: Slaniniak – Jakub Becáni, Skrutek, Püspöky, Wereszký, Chromek, Oláh, Gajan, Kamas, Peter Gajan, Vojtek (Beracko, Ján Becáni)

Zaslúžené víťazstvo hostí, ktorí potvrdili úlohu favorita.

22. koloTomášovce - Šiatorská Bukovinka 8:0 (3:0)

Góly: Majkút 3, Fleško, Slosiar, Šulaj, Stupár, Siviček
ŽK: Lapin (Š.Bukovinka)
Rozhodoval: Fajčík
Divákov: 80
Odohrané: 17.05.2013, 17:00 hod.

Tomášovce: Vilhan – Fleško, Siviček, Drugda, Laššák – Ďuriško, Budinec, Ľalík, Šulaj – Majkút, Slosiar (Stupár, Petrinec, Bakuľa)
Šiat. Bukovinka: Vetrák – Szó, Bujna, Zilíz, Števove – Gondáš, Melicher, Nosáľ, Kocúr – Lapin, Patai (Adamík)

Od úvodu zápasu zatlačili domáci súpera na jeho polovicu. Už v 8. min. otvoril skóre Fleško – 1:0. V 28. min. peknou strelou zvýšil Slosiar na 2:0. Potom množstvo šancí domáci nevyužili a až v 36. min. sa trafil Majkút – 3:0. Aj po prestávke domáci útočili do plných, hostia sa iba bránili. V 48. min. Majkút upravil na 4:0, v 62. min. pohotovou strelou zvýšil Šulaj na 5:0, v 64. min. dosiahol hetrik Majkút – 6:0. Stupár v 76. min. zvýšil už na 7:0 a skóre uzavrel v 90. min. nechytateľnou strelou Siviček – 8:0.

21. koloŠiatorská Bukovinka - Santrio Láza 1:4 (0:2)

Góly: Števove – Balaško 2, J. Dobročka, vlastný.
ŽK: P. Badinka, Števove – D. Sarvaš, Jakub Lapin, P. Vrbiniak
Divákov: 40
Odohrané: 10.05.2013, 16:30 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák – Szó, Nagy, Bujna, P. Badinka – Zilíz, Števove, Gondáš, Melicher – M. Kocúr, Nosáľ (Miro Kocúr, Lapin, Patai)
Santrio: P. Vrbiniak – Majkút, Ferencz, Balaško, Jakub Lapin – Š. Lapin, Stieranka, J. Sarvaš, D. Sarvaš – J. Dobročka, M. Dobročka (T. Dobročka, Darányi)

Hostia prišli s jasným cieľom zvíťaziť a to sa im aj podarilo.

20. koloPodrečany - Šiatorská Bukovinka 5:1 (4:0)

Góly: Marko 2, Kamenský 2, R. Mišík – Kocúr
ŽK: Szó, Zilíz (Š. Bukovinka).
Rozhodoval: Gombala
Divákov: 60
Odohrané: 03.05.2013, 16:30 hod.

Podrečany: Kanát – Stronga, O. Mišík, Smädo, Haferník – Marko, Filčík, Oláh, Burdilák – Kamenský, R. Mišík (Laurenčík)
Š. Bukovinka: Vetrák – Szó, Nagy, Bujna, Števove – Zilíz, Gondáš, Nosáľ, Čomor – Patai, Babic (Lapin, Adamík, Kocúr)

Domáci o svojej výhre rozhodli už v prvom polčase. Darili sa im kombinačné akcie, z ktorých dávali pekné góly. V druhom dejstve ožili aj hostia, dali čestný gól. Domáci z viacerých šancí premenili už len jednu.

19. koloŠiatorská Bukovinka - St. Halič 1:2 (1:1)

Góly: Badinka – Pribišan, Hámorník
ŽK: Szó (Š.Bukovinka)
Divákov: 40
Odohrané: 26.04.2013, 16:00 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák – Szó, Badinka, Nagy, Bujna – Hanula, Števove, Zilíz, Nosáľ – Čomor, Gondáš (Lapin, Adamík, Patai)
St. Halič: Stieranka – Vančo, Salaj, J. Trčan, Válovčan – Tryzna, D. Trčan, Matúška, Fungáč – Svorad, Pribišan (Machyňák, Hámorník, Kékety)

Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom dominovali domáci, v druhom hostia. Domáci mali od úvodu miernu územnú prevahu, ale boli to hostia, ktorí sa ujali vedenia po hrubej chybe domácej obrany. Domáci potom pridali na dôraze a Badinka hlavou vyrovnal na 1:1. Domáci do prestávky nevyužili tri vyložené šance, za čo po zmene strán pykali. Behaví hostia totiž strelili druhý gól a hoci domáci prestriedali zostavu, vyrovnať sa im už nepodarilo.

18. koloŠiatorská Bukovinka - Čakanovce 4:1 (2:0)

Góly: Nosáľ 2, Melicher, Čomor – E. Oláh
ŽK: M. Bella, Mir. Kocúr – V. Radics, V. Bari, Zs. Bari, Gáspár, I. Oláh
Divákov: 50
Odohrané: 19.04.2013, 16:00 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák – Szó, P. Badinka, Bujna, Hanula, - Csomor, Števove, Melicher, Zilíz – Gondáš, Nosáľ (M. Kocúr, Lapin, Bella)
Čakanovce: O. Tóth – Szaniszló, V. Bari, Zs. Bari, Török – Gáspár, F. Oláh, V. Radics, Ľ. Oláh – E. Oláh, Kelemen (K. Oláh, Zagyi, Nagy)

Po dlhej dobe zaslúžené domáce víťazstvo proti snaživému súperovi.

17. koloHalič – Šiatorská Bukovinka 3:0 nedohrané

Góly: Borovec, Václavík, Nosáľ
ŽK: Csomor
Divákov: 98
Odohrané: 12.04.2013, 15:30 hod.

Halič: Mikuš – Segeč, Borovec, Jaško, Paľaga - Václavík, Šesták, Abelovský, Váradi - Turek, Nosáľ (Kanát, Novotka, Hučka)
Š. Bukovinka: Adamik - Szó, Badinka, Kocúr, Barjak, Csomor, Bujna

Hostia pricestovali len so 7 hráčmi. Scenár zápasu bol jasný – už v 5. min. po rohu Borovec hlavou otvoril skóre. V 8. min. Václavík zvýšil na 2:0. V 23. min. Nosáľ strelou pod brvno upravil na 3:0. Keďže v 25. min. počet hráčov hostí klesol pod 7, hlavný rozhodca zápas predčasne ukončil.

16. koloŠiatorská Bukovinka - Hrnčiarske Zalužany 0:2 (0:1)

Góly: Škorňa, Kiss
ŽK: Zilíz – Markotán, Benko, Golian, Pisár
ŽK: Zilíz (Šiat. Bukovinka)
Rozhodoval: Danyi
Divákov: 60
Odohrané: 05.04.2013, 15:30 hod.

Šiat. Bukovinka: Vetrák – Szó, Badinka, Adamik, Ziliz, Gondáš, Babic, Števove, Nosáľ, Melicher, Hanula. Striedal: Kocúr
Hrnč. Zalužany: Antal – Slížik, P. Markotán, Ďalog, Škorňa, Nosáľ, Benko, Pisár, Kiss, Golian, I. Markotán. Striedal: Ľupták

Hostia začali agresívnym spôsobom hry a ich tvrdosť na domácich platila. Z viacerých streleckých pokusov sa ujali vedenia v 35. min. po strele Škorňu. V druhom polčase hru hostia kontrolovali a svoje vedenie ešte zvýšili v 77. min. po úspešnom zásahu Kissa.

15. koloBoľkovce - Šiatorská Bukovinka 2:0 (1:0)

Góly: Kostolanský, Berky
ŽK: Kostolanský – Gondáš, Nosáľ, Števove, Bujna
Divákov: 30
Odohrané: 29.03.2014, 15:00 hod.

Boľkovce: Žilík – Líška, Magera, Czakó, Šoóš – Kostolanský, Z. Csaba, Juhaniak, Petrík – Imrovič, Berky (Korponai, P. Csaba)
Š. Bukovinka: Vetrák – Szó, Bujna, Badinka, Adamík – Zilíz, Gondáš, Nosáľ, Števove – Csomor, Lapin (Melicher, Kocúr)

Domáci zaslúžene zvíťazili nad húževnatým súperom a pripísali si dôležité tri body.

14. koloŠiatorská Bukovinka - Uhorské 0:3 (0:2)

Góly: Miklóš, Sabó, Cibuľa
ŽK: Badinka, Gondáš
Divákov: 40
Odohrané: 22.03.2014, 15:00 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák – Bujna, Badinka, Adamik, Patai – Ziliz, Gondáš, Nosál, Števove – Babic, Csomor (Melicher, Belovec)
Uhorské: čampa – Sabó, Lempochner, Poliak, Rončák – Baláž, Cibuľa, Hyravý, Kuvik – Nociar, Rončák (Obročník, Miklóš)

Vo vyrovnanom I. polčase sa po štandardnej situácii v 15. min. hostia ujali vedenia a neskôr gólom do šatne zvýšili na 0:2. V II. polčase domáci začali aktívne, vytvorili si územnú prevahu, ale hostia z ojedinelého útoku zvýšili na 0:3 a bolo po zápase.

13. koloŠiatorská Bukovinka - Vidiná 2:2 (0:2)

Góly: Zilíz, Gondáš – Šupina, Slovák
ŽK: Vetrák (Š.Bukovinka)
Divákov: 30
Odohrané: 26.10.2013, 14:00 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák – Badinka, Patai, Bujna, Gondáš – Hanula, Nosáľ, Čomor, Martin Kocúr – Zilíz, Števove (J. Lapin, Mir. Kocúr)
Vidiná: Bódik – Čudovský, Slovák, Hronec, R. Major – Juríček, P. Šupina, Novotka, Špak – Koky, Kučera (Findra, Molnár, P. Major)

Domáci síce dali tri góly, ale len remizovali 2:2 a nezískali dôležité tri body do tabuľky.

12. koloLovinobaňa - Šiatorská Bukovinka 4:1 (1:0)

Góly: Balaško 2, Žilka, Haranza – Gondáš
ŽK: M. Rafaj, Baláž – Kocúr, Vetrák, Patai
Rozhodoval: Kojnok
Divákov: 30
Odohrané: 19.10.2013, 14:00 hod.

Lovinobaňa: J. Rafaj – M. Rafaj, Gabľas, Kováč, Tkáč – Ďalog, Balaško, Haranza, Malček – Žilka, Baláž (Oláh, Kurnas, Berky)
Š. Bukovinka: Vetrák – Szó, Badinka, Patai, Gondáš – Hanula, Lapin, Csomor, Mart. Kocúr – Mir. Kocúr, Zilíz (Ševčík, Melicher, Belovec)

Domáci boli celý zápas futbalovejší, no v prvom polčase využili len jednu z mnohých gólových príležitostí. Úvod druhého polčasu vyšiel lepšie Lovinobani, ktorá zvýšila na 2:0. Hostia síce potom znížili, ale záver lepšie zvládli domáci, ktorí ešte zaznamenali dva góly.

11. koloŠiatorská Bukovinka - Rapovce 2:4 (1:2)

Góly: Nosáľ, Csomor – Deneš 2, Fiľka, J. Randis
ŽK: Šumec (Rapovce)
Rozhodoval: Ambróš
Divákov: 30
Odohrané: 12.10.2013, 14:30 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák – Szó, P. Badinka, Bujna, Patai – Gondáš, Hanula, Nosáľ, Lapin – Ziliz, Števove (Csomor, M. Kocúr, Belovec)
Rapovce: Grekčo – Rubint, Linduška, Fiľka, Deneš – Berky, Osaďan, Puntigán, Becáni – Šumec, J. Randis (Varga, M. Randis, Sychra)

Trápiaci sa domáci opäť prehrali a hostia si zaslúžene odviezli tri body.

10. koloKokava nad Rimavicou - Šiatorská Bukovinka 5:0 nedohraté

Góly: Póch 2, Kamas, Masár, Oláh
Divákov: 80
Odohrané: 05.10.2013, 14:30 hod.

Kokava: Bauer – Vetrák, Wereszký, Skrutek, Püspöky – J. Becáni, Chromek, Masár, Póch – D. Kamas, Oláh
Š. Bukovinka: G. Vetrák – Szó, Gondáš, Patai, Belovec – S. Vetrák, Kocúr

Hostia nastúpili na zápas len so 7 hráčmi. Už v 1. min. Kamas otvoril skóre – 1:0. V 3. a 8. min. dvakrát skóroval Póch. V 11. min. zvýšil Masár na 4:0 a v 15. min. Oláh už na 5:0. Potom sa zranil hosťujúci Gondáš a keďže počet hráčov hostí klesol pod 7, hlavný rozhodca zápas v 18. min. predčasne ukončil.

9. koloŠiatorská Bukovinka - Tomášovce 0:9 (0:5)

Góly: Ďuriško 2, Fleško 2, Laššák, Szó vlastný, Kurák, Budinec, Čepko
ŽK: Bella (Š.Bukovinka)
Rozhodoval: Martin Holas
Divákov: 30
Odohrané: 28.09.2013, 15:00 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák - Szó, Badinka, Melicher, Gondáš - Martin Kocúr, Patai, Bella, Mir.Kocúr - J. Lapin, J. Ševčík
Tomášovce: Vilhan - Fleško, Slosiar, Budinec, Čepko - Poctavek, Laššák, Juriga, Ďuriško - Kurák, Majkút (Ambróš, Ľalík, Stupár)

Hostia boli po celý zápas jednoznačne lepším mužstvom a zaslúžene deklasovali domácich 0:9.

8. koloSantrio Láza - Šiatorská Bukovinka 6:0 (1:0)

Góly: M. Dobročka 2, J. Sarvaš, Jozefík, Jerguš Lapin, Balaško
Rozhodoval: Kaliňák
Divákov: 100
Odohrané: 21.09.2013, 15:00 hod.

Santrio Láza: Vrbiniak - Ferencz, Majkút, Jakub Lapin, M. Sarvaš - Jerguš Lapin, Balaško, Jozefík, Ilčík - J. Sarvaš, M. Dobročka (J. Dobročka, Gaál, Dóra)
Š. Bukovinka: Vetrák - Szó, Badinka, Hanula, Melicher - Zilíz, Gondáš, Martin Kocúr, Patai - Bella, Belovec (Lapin, Mir. Kocúr, S. Vetrák)

Hostia svojou defenzívnou hrou odolávali domácim celý zápas. Prvý gól v 5. min. vsietil M. Dobročka po prihrávke Jakuba Lapina. Do konca polčasu už domáci nedokázali prelomiť 9-člennú obranu hostí. V 50. min. sa to podarilo Jozefíkovi - 2:0. v 58. min. po rohovom kope hlavou umiestnil loptu do brány Jerguš Lapin - 3:0. Po rozohratí štandardky J. Dobročka prihral M. Dobročkovi a ten nechytateľne zvýšil na 4:0. V 86. min. J. Sarvaš skóroval na 5:0. V 89. min. po prihrávke Ferencza dal Balaško posledný gól zápasu.

7. koloŠiatorská Bukovinka - Podrečany 1:0 (0:0)

Góly: Martin Kocúr
ŽK: Nosáľ, Števove – Teplan
Rozhodoval: Dobrocký
Divákov: 20
Odohrané: 13.09.2013, 15:00 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák – Badinka, Patai, Gondáš, Hanula – Nosáľ, Csomor, Martin Kocúr, Števove – Mir. Kocúr, Belovec (Lapin)
Podrečany: Kanát – Mišík, Vrbiniak, Haferník, Marko – Oláh, Burdilák, Filčík, Kamenský – Teplan, Laurenčík

Domáci získali dôležité tri body po dobrom a bojovnom výkone. Ich víťazstvo 1:0 je zaslúžené.

6. koloStará Halič - Šiatorská Bukovinka 1:0 (1:0)

Góly: J. Trčan
ŽK: Kliment, Matúška - G. Vetrák
Rozhodoval: Žiak
Divákov: 65
Odohrané: 07.09.2013, 15:30 hod.

St. Halič: Stieranka - Vančo, Kliment, Trizna, Kékety - Svorad, Matúška, Jančkár, Hámorník - Beľa, J. Trčan (Machyňák, Fungáč, Malatinec)
Š. Bukovinka: G. Vetrák - Szó, Badinka, Hanula, Melicher - Zilíz, Gondáš, Mar. Kocúr, Mir. Kocúr - Patai, Bella (Lapin, Belovec, S. Vetrák)

Jednoznačne lepší domáci nevyužili svoje gólové príležitosti. Hostia aj napriek snahe sa do vyloženej šance v celom zápase nedostali. O výsledku zápasu rozhodol v 29. min. domáci útočník J. Trčan.

5. koloČakanovce - Šiatorská Bukovinka 0:0 (0:0)

ŽK: E. Oláh - Mir. Kocúr, Hanula
Divákov: 72
Odohrané: 31.08.2013, 16:00 hod.

Čakanovce: Zagyi - Szaniszló, V. Bari, Radics, F. Oláh - Török, Zs. Bari, Danyi, E. Oláh - L. Tóth, Gáspár (P. Oláh, Futó)
Š. Bukovinka: Vetrák - Szó, Badinka, Bujna, Hanula - Melicher, Zilíz, Gondáš, Mar. Kocúr - Lapin, Mir. Kocúr

V derby zápase bol prvý polčas vyrovnaný, šance mali oba tímy, nedokázali ich však využiť. Po prestávke vyvinuli domáci veľký tlak na bránu hostí, ale gól sa im nepodarilo streliť.

4. koloŠiatorská Bukovinka - Halič 3:5 (0:2)

Góly: Spodniak, Belovec, Zilíz - Kanát 3, T. Kurčík, Turek
ŽK: Kurčík, Paľaga, Šipoš
Rozhodoval: Žingor
Divákov: 40
Odohrané: 24.08.2013, 16:00 hod.

Š. Bukovinka: G. Vetrák - Szó, Bujna, Hanula, Melicher - Zilíz, Gondáš, M. Kocúr, Bella - Nosáľ, Patai (Spodniak, Belovec)
Halič: Hučka - Lukáč, Ľ. Paľaga, Borovec, Tóčik - Stein, Turek, Kanát, T. Kurčík, P. Šipoš

Zaslúžené víťazstvo hostí.

3. koloHrnčiarske Zalužany - Šiatorská Bukovinka 4:2 (2:0)

Góly: Benko, I. Markotán, Pisár, Ďalog - Vetrák (11 m), Bella
ŽK: Slížik, Ďalog, Škorňa - Melicher, Martin Kocúr, Miroslav Kocúr
ČK: Miroslav Kocúr (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Holas
Divákov: 90
Odohrané: 17.08.2014, 16:00 hod.

Hrnč. Zalužany: Ľupták - Bakša, P. Markotán, Gembický, Benko - I. Markotán, Póša, Pisár, Nosáľ - Ďalog, Slížik (Turoň, Sobek, Škorňa)
Š. Bukovinka: G. Vetrák - Badinka, Szó, Lapin, Hanula - Melicher, Zilíz, Gondáš, Martin Kocúr - Miroslav Kocúr, Bella (Belovec, Š. Vetrák)

Domáci po bezkrvnom a slabom futbalovom prejave utrpeli víťazstvo nad snaživými hosťami.

2. koloŠiatorská Bukovinka - Boľkovce 1:5 (0:2)

Góly: Spodniak - Berky 2, Imrovič 2, Kostolanský
ŽK: Bujna
Rozhodoval: Bozó
Divákov: 30
Odohrané: 10.08.2014, 16:30 hod.

Š. Bukovinka: Vetrák - Badinka, Szó, Bujna, Hanula - Zilíz, Gondáš, Nosáľ, Kocúr - Spodniak, Vass (Belovec, Patai, Lapin)
Boľkovce: Rácz - Petik, Czakó, Csaba, Kostolanský - Berky, Adamovič, Stieranka, Korponai - Šoóš, Imrovič (Kelemen, Bášti).

Hostia boli po celý zápas futbalovejší a zaslúžene vysoko zvíťazili.

1. koloUhorské - Šiatorská Bukovinka 7:3 (3:1)

Góly: Miklóš 4, J. Rončák 2, Nosáľ - Zilíz, Jackuliak, Bella
ŽK: Poliak, Novák - Patai, Gondáš, Hanula, Szó
ČK: Jackuliak (Š. Bukovinka)
Divákov: 70
Odohrané: 03.08.2014, 16:30 hod.

Uhorské: Trčan - Nociar, A. Rončák, Lempochner, Poliak - Slavkovský, Nosáľ, Novák, Kuvik - Miklóš, J. Rončák (Obročník, Sabó, Siheľský)
Š. Bukovinka: Vetrák - Badinka, Szó, Patai, Hanula - Zilíz, Gondáš, Babic, Ponický - Jackuliak, Bella (Melicher, Lapin)

Do nového súťažného ročníka mužstvo OŠK Uhorské výrazne posilnilo káder o skúsených hráčov - A. Rončáka, Lempochnera, J. Rončáka, Nováka a Cibuľu. Z hosťovania v Málinci sa vrátil Slavkovský. Tieto zmeny sa okamžite prejavili v hernom systéme tímu, čo naznačovali už aj prípravné zápasy a potvrdil prvý majstrák, ktorý domáci vyhrali vysoko 7:3. Dobrý výkon ešte vykazoval určité nedostatky, ktoré sa dajú pripísať nezohratosti mužstva. Veríme však, že tieto sa postupom času odstránia a tím bude v ďalších zápasoch produkovať útočný a kombinačný herný štýl, ktorým poteší svojich fanúšikov tak, ako sa to podarilo v prvom vystúpení.