Šiatorská Bukovinka > pre občanov > športové výsledky > Futbal 2013/2014

Futbal Šiatorská Bukovinka, sezóna 2013/2014

24. jún 2014 | MC

Prinášame Vám aktuálnu tabuľku I. triedy oblastnej ligy vo futbale a krátke reportáže a podrobné informácie o jednotlivých zápasoch mužstva Slovana Šiatorská Bukovinka v sezóne 2013/2014.

14. Hrnčiarska Ves 26 3 4 19 32 98 13

26. koloUhorské - Šiatorská Bukovinka 1:1 (0:1)

Góly: Miklóš - Gondáš
ŽK: Nociar, Trčan - Mir. Kocúr
Rozhodoval: Žingor
Divákov: 50
Odohrané: 15.06.2013, 17:00 hod.

Uhorské: Trčan - Skýpala, Sabó, Šnúrik, Miklóš - Baláž, Sihelský, Poliak, Nociar - P. Kuvik, T. Kuvik (Pupala)
Š. Bukovinka: Rácz - Badinka, Patai, Gondáš, Hanula - Zilíz, Martin Kocúr, Mir. Kocúr, Ponický - Kušpál, Szó (Ševčík, Nosáľ)

V poslednom zápase sezóny si mužstvá body po remíze 1:1 rozdelili, pretože útočná hra domácich bola gólovo neefektívna.

25. koloŠiatorská Bukovinka - Hrnčiarske Zalužany 0:2 (0:0)

Góly: Cibuľa, Turoň
Rozhodoval: Laššák
Divákov: 30
Odohrané: 08.06.2013, 17:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Bakša, Nosáľ, Patai, Gondáš - Hanula, Zilíz, Kocúr, Vass - Kušpál, Szó (Ševčík)
H. Zalužany: Podhora - Bakša, Cibuľa, markotán, Slížik - Ďalog, Sobek, I. Markotán, Turoň. Npsáľ, Škorňa

Hostia pôsobili futbalovejším dojmom a nechali vyniknúť domáceho brankára Rácza. Šťastie sa od domácich odklonilo v poslednej desaťminútovke, kedy inkasovali dva góly.

24. koloRapovce - Šiatorská Bukovinka 3:0 (2:0)

Góly: Linduška, Deneš, Majoroš
ŽK: Majoroš - Patai, Hanula, Mir. Kocúr
Rozhodoval: Danyi
Divákov: 70
Odohrané: 01.06.2013, 17:00 hod.

Rapovce: Grekčo - Rubint, Linduška, Očovay, Becáni - Majoroš, Sychra, Deneš, Dobrocký - Trizna, Serfőző (Stieranka)
Š. Bukovinka: Rácz - Badinka, Nosáľ, Patai, Mir. Kocúr - Gondáš, Hanula, Zilíz, Ma. Kocúr - Vass, Ponický

Po celozápasovej prevahe sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domácich. Prítomných divákov potešili dva exportné góly, ktorých autormi boli Linduška a Majoroš.

23. koloŠiatorská Bukovinka - Kokava nad Rimavicou 1:9 (0:4)

Góly: Spodniak - Masár 2, Koreň 2, Póch 2, Kamas 2, Oláh
ŽK: Chromek, Repka (Kokava)
Rozhodoval: Pašák
Divákov: 30
Odohrané: 25.05.2013, 17:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Kušpál, Badinka, Nosáľ, Patai - Mir. Kocúr, Gondáš, Zilíz, Mart. Kocúr - Spodniak, Bariak (Ševčík, Vetrák)
Kokava: Bauer - Radič, Chromek, Koreň, Oláh - Sendrei, Vojtek, Masár, Kamas - Škrabák, Repka (Póch, Hronec)

Hostia dominovali na ihrisku a zaslúžene vysoko zvíťazili.

22. koloVidiná - Šiatorská Bukovinka 8:0 (3:0)

Góly: Koky 3, Kanda 2, R. Šupina, P. Šupina, Bútor
ŽK: Kotman, Miadok - Baláž, Hanula
Rozhodoval: Budáč st.
Divákov: 30
Odohrané: 18.05.2013, 17:00 hod.

Vidiná: P. Major - Miadok, Kučera, Hronec, Findra - Šurik, Kotman, P. Šupina, Koky - Kanda, R. Šupina (Juríček, Randis, Bútor)
Š. Bukovinka: Rácz - Hanula, Kušpál, Nosáľ, Patai - Kocúr, Ševčík, Bariak, Gondáš - Vetrák, Baláž

Hostia boli celý zápas pod neustálym tlakom. Domáci boli v koncovke pomerne efektívni a dosiahli tak zaslúžené vysoké víťazstvo.

21. koloŠiatorská Bukovinka - Santrio Láza 1:5 (0:2)

Góly: Nosáľ - Ferencz, J. Dobročka, J. Lapin, J. Sarvaš, Matuška
ŽK: J. Lapin.
ČK: J. Lapin
Rozhodoval: Žiak
Divákov: 30
Odohrané: 11.05.2013, 16:30 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Badinka, Bujna, Martin Kocúr, Hanula - Kušpál, Nosáľ, Vass, Babic - Patai, Miro Kocúr (Ševčík, Zilíz)
Santrio Láza: Stieranka - Ferencz, Jakub Lapin, Majkút, Jerguš Lapin - J. Sarvaš, M. Sarvaš, M. Dobročka, Matuška - J. Dobročka, Mišík (Jerguš Lapin)

Technickejší i behavejší hostia zvíťazili úplne zaslúžene.

20. koloPodrečany - Šiatorská Bukovinka 7:0 (3:0)

Góly: Oláh 2, J. Marko, I. Marko, Smädo, Vrbiniak, Michalec
ŽK: Mir. Kocúr, Vass (Bukovinka)
Rozhodoval: Holas
Divákov: 85
Odohrané: 04.05.2013, 16:30 hod.

Podrečany: Kanát - Tušim, Mišík, J. Marko, Vrbiniak - I. Marko, Oláh, Smädo, Burdilák - Ilčík, Michalec (Galamb)
Š. Bukovinka: Rácz - Badinka, Martin Kocúr, Kušpál, Nosáľ - Gondáš, Vass, Zilíz, Bella - Patai, Miroslav Kocúr (Ševčík, Bariak)

Domáci konečne zahrali dobre a dávali aj góly. Nehralo sa síce vo vysokom tempe, ale okrem gólov videli diváci aj dosť šancí, najmä zo strany domácich. Najkrajší gól zápasu padol v závere a jeho autorom bol Michalec, ktorý z voleja napálil loptu do opačného rohu bránky bezradných hostí.

19. koloŠiatorská Bukovinka - Hrnčiarska Ves 3:2 (1:1)

Góly: Gondáš, Bella, Vass - Cerovský 2
ŽK: Nosáľ, Szó - Kubaliak
ČK: Szó (Š. Bukovinka)
Divákov: 20
Odohrané: 27.04.2013, 16:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Szó, Badinka, Bujna, Kocúr - Kušpál, Nosáľ, Gondáš, Vass - Hanula, Zilíz (Bella, Patai)
H. Ves: B. Cibuľa - Kubaliak, Markotán, Juríček, R. Cibuľa - Cerovský, Obročník, Vývlek, Demök - Národa, Gibala (Vývleg, Mag)

V priemernom zápase, v ktorom bojovnosť prevyšovala nad futbalovým umením hráčov, domáci zaslúžene zvíťazili 3:2.

18. koloŠiatorská Bukovinka - Čakanovce 2:3 (0:1)

Góly: Nosáľ, Vass - R.Radics, V.Radics, Zs.Bari
ŽK: Kušpál (Š.Bukovinka)
Rozhodoval: Kóša
Divákov: 30
Odohrané: 20.04.2013, 16:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Szó, Badinka, Bujna, Mar. Kocúr - Kušpál, Nosáľ, Gondáš, Hanula - Vass, Patai (Mir. Kocúr)
Čakanovce: O. Tóth - L. Tóth, Gáspár, Szaniszló, R. Oláh - F. Oláh, Török, V. Radics, V. Bari - R. Radics, Zs. Bari (T.Nagy)

Hostia prekvapili domácich kvalitnou hrou, boli futbalovejší, čo dokázali v 15. min., kedy sa po rohovom kope najlepšie zorientoval R.Radics - 0:1. Domáci síce v 30. min. dosiahli gól, ale ten pre postavenie mimo hry neplatil. Hostia svoju prevahu zúročili v 48. min., kedy V.Radics spoza 16-ky nechytateľne zvýšil na 0:2. V 73. min. bol z pokutového kopu úspešný Zs.Bari a domáci boli zrelí na uterák. Našťastie, v 77. min. zdvihli hlavy a Nosáľ po samostatnom nájazde znížil na 1:3. V 85. min. zdramatizoval zápas Vass, ale na vyrovnanie už domácim nezostal čas ani schopnosti. Víťazstvo hostí bolo zaslúžené.

17. koloHalič – Šiatorská Bukovinka 4:1 (1:0)

Góly: Nosáľ 3, Borovec (11 m) - Vass
ŽK: Hučka, Borovec, Paľaga
ČK: Hučka
Rozhodoval: Šmidriak
Divákov: 71
Odohrané: 13.04.2013, 15:30 hod.

Halič: Mikuš - Lukáč, Domok, Nosáľ, Paľaga - Turek, Jaško, Hučka, Borovec - Segeč, Várady (Kička, Stronga, Novodomský)
Š. Bukovinka: Rácz - Kušpál, Badinka, Zilíz, Hanula - Szó, Mir. Kocúr, Gondáš, M. Kocúr - Vass, Patai (Ševčík, Vetrák, M. Nosáľ)

Vo vyrovnanom zápase zvíťazili šťastnejší domáci, ktorí lepšie využili svoje šance.

16. koloŠiatorská Bukovinka - Fiľakovo "B" 1:1 (1:1)

Góly: P. Badinka - Lelák
ŽŽK: Rácz (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Bozó
Divákov: 45
Odohrané: 06.04.2013, 15:30 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Kušpál, Szó, T. Badinka, Hanula - Nosáľ, Zilíz, Gondáš, Bella - Babic, Martin Kocúr (Patai, Ševčík, Miroslav Kocúr)
Fiľakovo B: Kandera - Árvay, Ľalík, Mede, Bencsik - Varga, Balázs, Mág, Brusznyai - Lelák, Titton (Varga, Juhás, Zagyi)

Po obojstranne opatrnom úvode sa domáci ujali v 17. minúte vedenia po nádhernej hlavičke P. Badinku. Hostia vyrovnali o 2 minúty Lelákom na 1:1. V obojstranne slušnom zápase sa napokon mužstvá rozišli deľbou bodov.

15. koloBoľkovce - Šiatorská Bukovinka 2:0 (1:0)

Góly: O. Berky 2
ŽK: Hanula (Š. Bukovinka)
Divákov: 60
Odohrané: 30.03.2014, 15:00 hod.

Boľkovce: Imre - T. Csaba, Petrík, Czákó, Z. Csaba - Berky, Adamovič, Stieranka, Šoóš - Kostolanský, Vysočan (Kelement, Korponai, Merčiak)
Š. Bukovinka: Vetrák - Nosáľ, Kušpál, Zilíz, Patai - Hanula, Szó, Gondáš, Bella - Bariak, Jackuliak (Ševčík, Badinka)

Po opatrnom začiatku prevzali domáci iniciatívu a v 33. min otvoril skóre O. Berky - 1:0. Druhý polčas mali domáci tlak, ktorým si vytvorili niekoľko dobrých šancí a v 87. minúte O. Berky svojím druhým gólom potvrdil víťazstvo domácich.

14. koloŠiatorská Bukovinka - Cinobaňa 0:3 (0:1)

Góly: Petik, Čipčala, Kováč
Divákov: 40
Odohrané: 23.03.2014, 15:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Kušpál, Zilíz, Patai - Szó, Vass, Hanula, Gondáš - Bella, Jackuliak (Ševčík)
Cinobaňa: Hrnčiar - Kiš, Kováč, Suja, Šulek - Bruti, Macko, Kurčík, Petik - Čipčala, Čierny (Berky, Salaj)

Zápas mal dobrú úroveň hlavne v prvom polčase. Domáci pred koncom polčasu nevyužili gólovú príležitosť a z protiútoku inkasovali 0:1. V druhom polčase hostia potvrdili, že sú lídrom súťaže a zaslúžene zvíťazili.

13. koloŠiatorská Bukovinka - Uhorské 0:0 (0:0)

ŽK: Hanula, Kušpál, Jackuliak, Gondáš - Sabó
ČK: Jackuliak, Kušpál, Juriga, Bariak
Rozhodoval: Markovič
Divákov: 30
Odohrané: 27.10.2013, 14:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Šimkovič, Kušpál, Nosáľ - Babic, Hanula, Juriga, Gondáš - Bella, Jackuliak (Patai, Ševčík)
Uhorské: Trčan - Gibala, Šnúrik, Sabó, Kojnok - Skrutek, Baláž, Miklóš, Slavkovský - Rončák, Kuvik (Nociar, Mitter, Obročník)

Domáci nevyužili vyložené šance a po zlom verdikte rozhodcu, ktorý neuznal jasný pokutový kop, boli vylúčení 4 hráči domácich. Bukovinka v oklieštenej zostave napokon uhrala aspoň remízu.

12. koloHrnčiarske Zalužany - Šiatorská Bukovinka 3:1 (2:1)

Góly: Dóša, M. Ďalog, Cibuľa - Nosál
ŽK: Nosáľ, Škorňa - Juriga
Divákov: 60
Odohrané: 20.10.2013, 14:00 hod.

Hr. Zalužany: Podhora - Bakša, Repka, Kyzek, V. Ďalog - Cibuľa, Sobek, Nosáľ, Odler - M. Ďalog, Dóša (Škorňa, Ľupták)
Š. Bukovinka: Rácz - Kušpál, Patai, Bujna, Hanula - Hanes, Nosál, Gondáš, Juriga - Bella, Jackuliak (Ševčík, Barjak)

Domáci mali raketový nástup a už v 3. min. viedli 2:0. V ďalšom priebehu už svoje šance nedokázali využiť a naopak, hostia pred koncom polčasu dali kontaktný gól na 2:1. Druhý polčas bol herne vyrovnanejší, no domácim sa v 52. min. podarilo streliť tretí gól a potom už len kontrolovali priebeh zápasu.

11. koloŠiatorská Bukovinka - Rapovce 2:0 (1:0)

Góly: Bella, Juriga (11 m )
ŽK: Jackuliak, Bella - Trizna, Zaťko
Rozhodoval: Klima
Divákov: 30
Odohrané: 13.10.2013, 14:30 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Zilíz, Šimkovič, Hanula, Nosáľ - Bujna, Gondáš, Bella, Juriga - V. Ševčík, Jackuliak (J. Ševčík, Patai, Krupčiak)
Rapopvce: Sychra - Milan Linduška, Marek Linduška, Bednár, Rubint - Očovay, Grekčo, Zaťko, Filka - Trizna, Deneš (Stieranka, Matuška, Šerfózó)

V obojstranne bojovnom zápase zaslúžene zvíťazili domáci.

10. koloKokava nad Rimavicou - Šiatorská Bukovinka 2:1 (1:0)

Góly: Cimerman, J. Radič - Ševčík
ŽK: Radič - Ševčík, Juriga
Rozhodoval: Oláh
Divákov: 80
Odohrané: 06.10.2013, 14:30 hod.

Kokava: Bauer - Repka, J. Radič, Jakub Becáni, Bosman - Ján Becáni, M. Chromek, Oláh, Sendrej - Masár, Varga (Vetrák, Cimerman, Lempochner)
Š. Bukovinka: Rácz - Patai, Hanula, Krupčiak, Juriga - Zilíz, Hanes, Gondáš, Ševčík - Kušpál, Badinka (J. Ševčík)

Prvý polčas patril domácim. V 14. min strelil R. Radič prvý gól domácich po rohovom kope. V 35. min Ján Becáni nepremenil pokutový kop. Druhý polčas bol plný nepresností z obidvoch strán, ale domáci v 62. min zvýšili na 2:0. Vytratila sa kombinácie a hosťom sa podarilo znížiť v 80. min na konečných 2:1.

9. koloŠiatorská Bukovinka - Vidiná 0:2 (0:2)

Góly: Kotman 2
ŽK: Hanula, Jackuliak (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Vrábeľ
Divákov: 30
Odohrané: 29.09.2013, 15:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Zilíz, Bujna, Šimkovič, Bariak - Hanula, Hanes, Juriga, Patai - Krupčiak, Jackuliak (Ševčík, Gondáš)
Vidiná: P. Major - Randis, Hronec, Findra, R. Major - Šupina, Dobrocký, Kotman, Šurik - Špak, Miadok (P. Hronec, Václavík)

V priemernom zápase futbalovejší hostia využili svoje šance v prvom polčase a rozhodli o svojom víťazstve.

8. koloSantrio Láza - Šiatorská Bukovinka 7:0 (5:0)

Góly: Jozef Sarvaš, Miroslav Sarvaš 3, Dobročka, Jerguš Lapin, Matuška (11 m)
ŽK: Juriga (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Budinec
Divákov: 80
Odohrané: 22.09.2013, 15:00 hod.

Santrio Láza: (Majkút, Šumec, Š. Lapin)
Š. Bukovinka:

Príjemné jesené počasie priniesli pekné futbalové popoludnie. Tlak domáceho mužstva bol od prvej minúty a gólové príležitosti mali hneď na začiatku Dobročka, Jozef Sarvaš, Jerguš Lapin a Matuška. V 18. min po rohovom kope Miroslava Sarvaša s prehľadom umiestnil loptu Jozef Sarvaš a otvoril skóre 1:0. V 19. min padol ďalší gól s kopačky Miroaslava Sarvaša po prihrávke Jozefa Sarvaša 2:0. V 28. min vsietil gól Miroslav Sarvaš a zvýšil na 3:0. Ďalšie nepremenené šance Dobroćku a Matuśku vyrážali divákom dych. V 36. min z prehľadom umiestnil loptu do brány Dobročka 4:0. V poslednej minúte dal do šatne gól Jerguś Lapin a zvýšil na polčasových 5:0. Hostia aj v druhom polčase hrali obetavú obrannú hru, ale tlak domácich ich nenechal bez výdychu a šance domácich lietali okolo hosťujúcej brány. V 62. min kopali domáci pokutový kop po faule na Dobročku, ktorý premenil Matúška 6:0. V 84. min po prihrávke Dobročku sa zablisol hatrikom Miroslav Sarvaš a zvýšil na 7:0. V 88. min mohli aj hostia prikrášliť výsledok, ale domáci gólman bol proti. Domáci zaslúžili zaslúžene.

7. koloŠiatorská Bukovinka - Podrečany 2:0 (2:0)

Góly: Jackuliak 2
ŽK: Jackuliak, Hanes - Ilčík, Sivok
Divákov: 20
Odohrané: 15.09.2013, 15:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Šimkovič, Zilíz, Hanula, Gondáš - Patai, V. Ševčík, Bella, Krupčiak - Jackuliak, Hanes (J. Ševčík)
Podrečany: Kanát - Smädo, Tušim, P. Mišík, Ilčík - O. Mišík, Vrbiniak, Sivok, Marko - M. Oláh, Z. Oláh

Po úvodnom oťukávaní zahrmelo na strane hostí, keď v 17. min B. Jackuliak zo 40 m preloboval hosťujúceho brankára a domáci viedli 1:0. Domáci potom pokračovali v nátlakovej hre a v 28. min opäť B. Jackuliak zvýšil na 2:0. V 40. min ešte vyskúšal reflexy hosťujúceho brankára Hanes, ale Kanát bol na mieste. V druhom polčase mali hostia optickú prevahu, zvýšili svoje úsilie, ale domáci sa spoliehali na rýchle protiútoky a Ševčík a Bella keby nemali vychýlenú mušku mohli prikrášliť konečný výsledok. Domáci dnes všetci zabojovali a nechali na ihrisku svoje futbalové srdce.

6. koloHrnčiarska Ves - Šiatorská Bukovinka 1:1 (0:1)

Góly: Kováč - Bella
ŽK: Vývlek ml. - Ševcín, Gondáš
Divákov: 30
Odohrané: 08.09.2013, 15:30 hod.

Hr. Ves: Kulich - Hedvigy, Markotán, Kováč, Obročník - Sivok, R. Cibuľa, Pavlov, Vývlek ml. - Juríček, Ostriohoň (Kalina, Vývlek st., Štefančík)
Š. Bukovinka: Rácz - Patai, Hanula, Nosáľ, Bella - Hanes, Jackuliak, Ševčín, Krupčiak - Kušpál, Zilíz (Gondáš)

Po ďalsom nepresvedčivom výkone domáci stratili ďalšie body, čo ich v konečnom dôsledku môže mrzieť.

5. koloČakanovce - Šiatorská Bukovinka 0:2 (0:2)

Góly: B. Jackuliak, Ševčík
ŽK: Bujna (Š. Bukovinka)
ČK: Bujna (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Kelemen
Divákov: 200
Odohrané: 01.09.2013, 16:00 hod.

Čakanovce: I. Oláh - F. Oláh, Szanisló, Török, V. Bari - Balázs, Žilík, Nagy, Zs. Bari - Radics, Csank (Telek)
Š. Bukovinka: Rácz - Šimkovič, Badinka, Bujna, Patai - Gondáš, Hanula, B. Jackuliak, Bella - Ševčík, Nosáľ (Bariak, Krupčiak)

V susedskom derby stretnutí pred rekordnom návštevou zvíťazili šťastnejší hostia, keď už v prvom polčase stanovili konečný výsledok po vydarenej strele B. Jackuliaka a po chybe brankára domáceho mužstva. Domáci ešte v prvom polčase mohli skorigovať výsledok po odpískanom pokutovom kope, ale V. Bari strelil vedľa brány. V druhom polčase domáci zatlačili súpera na vlastnú polovicu, ale ani proti desiatim hráčom nevedeli streliť gól.

4. koloŠiatorská Bukovinka - Halič 1:1 (0:0)

Góly: Ševčík - Jačko
ŽK: Ponický, B. Jackuliak - Borovec, Nosáľ
Rozhodoval: Krahulec
Divákov: 30
Odohrané: 25.08.2013, 16:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Patai, Zilíz, Gondáš, Nosáľ - Hanula, Bella, Hanes, Ponický - B. Jackuliak, Ševčík (Bariak, Krupčiak)
Halič: Hučka - Líška, M. Kanát, Paľaga, Jaško - Lukáč, Borovec, Filčík, R. Kanát - Šulek, Nosáľ (Turek)

Hostia mali v prvom polčase optickú prevahu, mali niekoľko sľubných gólových šancí, ale domáci šaman Rácz počas celého zápasu čaroval a doslova im vychytal oči. V druhom polčase boli hostia aktívnejší, ale boli to predsa len domáci, ktorí v 75. min Ševčíkom otvorili skóre po hrubej chybe hosťujúceho brankára. Hosťom sa podarilo vyrovnať v poslednej minúte, keď zahrávali priamy voľný kop a po faule na domáceho brankára Jaško vyrovnal na 1:1. Takže domáci stále čakajú na prvé jesenné víťazstvo.

3. koloFiľakovo B - Šiatorská Bukovinka 3:1 (1:1)

Góly: Mičuda 2, Gášpár - Šimkovič
ŽK: Hanes (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Lojka
Divákov: 100
Odohrané: 18.08.2013, 16:00 hod.

Fiľakovo B: Karásek - Gášpár, Nagy, Molnár, Balázs - Lelák, Patai, Mák, Mičuda - Sáfrány, Csík (Varga, Mede)
Š. Bukovinka: Rácz - Nosáľ, Bujna, Šimkovič, Kušpál - Gondáš, Zilíz, Babic, Hanes - Patai, Hanula (Ševčík)

Šiatorská Bukovinka sa na trávniku na Fiľakove predviedla ako sympatické mužstvo, ktoré sa nezľaklo domácich a v 35. min to bol bývalý hráč Fiľakova Šimkovič, ktorý z pol ihriska zahrával priamy kop, ktorý poslal priamo na bránu FTC a proti slnku stojaci brankár stihol loptu len tecovať a tá skončila v sieti 0:1. V 43. min však Gášpár hlavou vyrovnal na 1:1. Druhý polčas bol v réžii domácich a mladík Mičuda v 59. min prudkou strelou poslal domácich do vedenia 2:1. V 73. min to bol opäť Mičuda, ktorý z voleja trafil brvno Ráczovej brány. A do tretice v 82. min to bol opäť Mičuda, ktorý krásnym gólom stanovil konečný výsledok na 3:1.

2. koloŠiatorská Bukovinka - Boľkovce 2:3 (1:3)

Góly: Bella, J. Badinka - Stieranka, Imrovič, Kocúr
ŽK: J. Badinka, Bujna, B. Jackuliak - Vysočan
Divákov: 30
Odohrané: 11.08.2013, 16:30 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - P. Badinka, Bujna, P. Jackuliak, Nosáľ - Gondáš, Zilíz, Babic, B. Jackuliak - Bella, J. Badinka (Patai)
Boľkovce: Imre - Baláž, Imrovič, Merčiak, Šoóš - Koronci, Kocúr, Stieranka, Kamenský - Berky, Vysočan (Kelemen, Ridzoň)

Po hodoch zvykne byť bolenie brucha, keď domáci podali hlavne v prvom polčase veľmi slabý výkon, čo hostia patrične zúžitkovali a urobili si dvojgólový náskok. V 12. min otvoril skóre Stieranka 0:1, v 29. min vyrovnal Bella na 1:1, ale záver polčasu patril hosťom, keď v 40. min na 1:2 zvýšil Imrovič a v 42. min na 1:3 zvýšil Kocúr. V druhom polčase už hra domácich bola kompaktnejšia a v 56. min sa vrátil do hry domácich Badinka, keď znížil na 2:3. Potom uź zápas prebiehal v réžii domácich av závere aj vyrovnali na 3:3, ale pre údajný faul na brankára hlavný rozhodca gól neuznal a domáci utrpeli domácu prehru.

1. koloCinobaňa - Šiatorská Bukovinka 9:0 (4:0)

Góly: Kostolanský 3, Adamovič 2, Csaba, Pätik, 2x vlastný
ŽK: Suja, Tóčik - Nosáľ, Gondáš, Babic
Rozhodoval: Kováč