Šiatorská Bukovinka > pre občanov > športové výsledky > Futbal 2012/2013

Futbal Šiatorská Bukovinka, sezóna 2012/2013

7. september 2013 | MC

Prinášame Vám aktuálnu, konečnú tabuľku I. triedy oblastnej ligy vo futbale a krátke reportáže a podrobné informácie o jednotlivých zápasoch mužstva Slovana Šiatorská Bukovinka v sezóne 2012/2013.

14. Panické Dravce 26 4 4 18 26 73 16

26. koloUhorské - Šiatorská Bukovinka 3:3 (2:3)

Góly: Nociar, Cibuľa 2 - Šulek 3
ŽK: Hanula (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Krahulec
Divákov: 60
Odohrané: 06.06.2013, 17:00 hod.

Uhorské: B. Cibuľa - Skypala, Šnúrik, Obročník, Miko - M. Sabó, Slaukovský, Nociar, R. Cibuľa - I. Sabó, P. Kuvik (Sihelský, T. Kuvik)
Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Šimkovič, Jackuliak, Hukács - Bariak, Hanula, Fízeľa, Bella - Šulek, Baláž (Ševčík, Krupčiak)

Po bojovnom nasadení obidvoch mužstiev na ťažkom teréne si domáci aj hostia zaslúžene podelili body.

25. koloŠiatorská Bukovinka - Halič 2:2 (1:1)

Góly: Nosáľ, Bela - Tóčik, Kanát
ŽK: Ján Badinka, B. Jackuliak, Bella - Líška
ČK: J. Badinka, B. Jackuliak (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Kaliňák
Divákov: 30
Odohrané: 09.06.2013, 17:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, P. Badinka, Baláž, Nosáľ - Hanes, Bella, Ponický, B. Jackuliak - J. Badinka, Šulek (Hanula, Krupčiak, Ševčík)
Halič: Mikuš - Póni, Líška, Paľaga, Segeč - Linhart, Borovec, Tóčik, Kanát - Huťka, Pinzík (Jaško, Pročko)

Hostia sa ujali vedenia v 10. min a tým zachytili úvod zápasu. Domácim sa podarilo vyrovnať gólom do šatne, autorom bol Nosáľ. V druhom polčase bola hra rozháraná a v nervóznom zápase rozhodca Kaliňák vylúčil domácim dvoch hráčov. V hektickom zápase domáci strelili gól Bellom - 2:1. Lenže v nadstavenom čase hostia vyrovnali na konečných 2:2.

24. koloKokava nad Rimavicou- Šiatorská Bukovinka 6:2 (1:2)

Góly: Varga, Bauer 2, Kamas, Škrabák, L. Chromek - Jackuliak, Šulek
ŽK: Vetrák, Repka, L. Chromek - Bella, Ponický
Rozhodoval: Jačmeník
Divákov: 120
Odohrané: 02.06.2013, 17:00 hod.

Kokava: Tomčík - Šáli, Kňazík, Kamas, Vetrák - Bauer, Varga, Repka, Škrabák - Beracko, Jakub Becáni (Gondáš, Čavoj, L. Chromek)
Š. Bukovinka: Rácz - Hanula, Hanes, Fukacs, Nosáľ - Baláž, Gondáš, Bela, Ponický - Jackuliak, Šulek (Ševčík, Krupčiak)

Na výborne pripravenom teréne hostia začali agilne a v 25. min sa ujali gólom Jackuliaka vedenia 0:1. Hneď o minútu domáci po perfektnej akcii Vargom vyrovnali na 1:1. Hneď z protiútoku po rýchlej akcii sa hostia Šulekom ujali vedenia 1:2. Do druhého polčasu domáci nastúpili s enormným nasadením a hneď v 52. min vyrovnali Bauerom na 2:2. V 57. min ten istý hráč upravil na 3:2. Počas celého druhého polčasu mali domáci územnú prevahu, ktorú vyjadrili na konci ešte tromi gólmi.

23. koloŠiatorská Bukovinka - Rapovce 2:2 (2:2)

Góly: Badinka, B. Jackuliak - Očovay, Majoroš
ŽK: B. Jackuliak (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Šupina
Divákov: 30
Odohrané: 26.05.2013, 17:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Nosáľ, Šimkovič, P. Badinka, P. Jackuliak - Fukács, B. Jackuliak, Baláž, Bella - J. Badinka, Šulek (Hanula)
Rapovce: Sychra - Hanuliak, Rubint, Magera, M. Stieranka - Milan Linduška, Očovay Filka, Marek Linuška - Novák, Majoroš (Dobrocký, O. Stieranka)

Domáci mali raketový nástup, keď v 4. min po úniku Šuleka zaznamenal vedúci gól Badinka 1:0. Hostia vztýčili hlavu v 16. min, keď po skrumáži v domácej 16-tke vyrovnal Očovay na 1:1. Z ich strany to nebolo všetko nakoľko v 20. min po rohovom kope Majoroš zvýšil na 1:2. Domáci sa vrátili do hry v 32. min, keď B. Jackuliak spoza 16-tky vyrovnal na polčasových 2:2. Druhý polčas bol hrou kto z koho, ale nakoľko rozuzlenie neprišlo tak si mužstvá body podelili.

22. koloVidiná - Šiatorská Bukovinka 7:1 (5:1)

Góly: Kučera 3, Kotman 2, Špak, Hronec - B. Jackuliak
ŽK: Bujna (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Budinec
Divákov: 40
Odohrané: 19.05.2013, 17:00 hod.

Vidiná: Kocúr - Kanda, M. Randis, Major, Šupina - Kotman, Šurik, Kučerak, Špak - Miadok, Hronec (J. Randis, Čudovský)
Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Fukács, P. Jackuliak, Hanes - Šulek, Baláž, P. Jackuliak, Bariak - Badinka, Ševčík (Hanula)

21. koloŠiatorská Bukovinka - Buzitka 1:3 (0:1)

Góly: Nosáľ - Vilhan 2, Czene
ŽK: Badinka, Juriga, Hanula, Bella - Erdelac
Rozhodoval: Danyi
Divákov: 40
Odohrané: 12.05.2013, 16:30 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Baláž, Šinkovič, Bujna, Nosáľ - Fukács, Hanula, Hanes, Juriga - Badinka, Bella (Gondáš, P. Jackuliak)
Buzitka: György - Juráš, Adamec, Erdelac, Kováčik - Králik, Vilhan, Iskra, K. Tóth - L. Tótk, Czene (Varga, Martin Kocúr, Miroslav Kocúr)

Domáci nemali pred stretnutím veľké oči čo ukazovalo postavenie mužstiev v tabuľke. Napriek tomu už v prvej minúte Badinka vyskúšal reflex hosťujúceho brankára. Hostia odpovedali v 3. min, keď nikým nekrytý Vilhan otvoril skóre 0:1.Zaskočení domáci sa ťažko dostávali do šancí nakoľko hostia mali optickú prevahu. Nádej svitla v 25. min, ale priamy voľný kop Jurigu skončil v náručí brankára. Domáci mohli vyrovnať už hneď v úvode druhého polčasu, keď Nosáľ našiel Fukácsa, ktorý hlavou nedal. V 50. min sa domáci predsa vrátili do hry, keď spoza 16-tky Nosáľ bombou vyrovnal na 1:1. Hostia sa dostali na koňa v 53. min, keď po diskutabilnej 11-tke Czene zvýšil na 1:2. V 75. min potom Vilhan zvýšil na 1:3 a bolo po zápase.

20. koloŠiatorská Bukovinka - Hrnčiarske Zalužany 2:2 (0:1)

Góly: Góly: Juriga, Bella - Sobek, M. Markotán
Divákov: 50
Odohrané: 05.05.2013, 16:30 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Badinka, Nosáľ, Baláž - Hanula, Gondáš, Juriga, Hanes - Šulek, Bella (Bariak)
H. Zalužany: Lukács - Benko, P. Markotán, I. Markotán, Ďalog - M. Ďalog, Slížik, Nosáľ, Bolčo - Vargic, Sobek (Thuza, Daňko)

Hostia zaskočili domácich agresívnou kombinačnou hrou, mali viacej z hry a svoju prevahu zúžitkovali v 25. min, keď gólový účet stretnutia otvoril Sobek 0:1. Domáci prakticky z protiútoku mohli vyrovnať Balážom, ale ten vo vyloženej šanci strelil do brankára. Druhý polčas začali domáci aktívnejšie a hneď v úvode mohli vyrovnať, keď Gondáš našiel voľného Šuleka, ktorý netrafil odkrytú časť brány. Potom sa potvrdila stará futbalová pravda, že keď nedáš - dostaneš a hostia v 55. min zvýšili M. Markotánom na 0:2. Domáci vsadili všetko do útoku a v 65. min Juriga strelou spoza 16-tky nádherne trafil a znížil na 1:2. O minútu mohol Bella vyrovnať, ale z piatich metrov nedokázal trafil prázdnu bránu. V 70 min. zahrávali domáci priamy voľný kop, ale Jurigova strela skončila v náručí brankára. Rozuzlenie nastalo v 88. min, keď po ľavej strane unikol Nosáľ, nezištne prihral voľnému Bellovi, ktorý vyrovnal na konečných 2:2.

19. koloCinobaňa - Šiatorská Bukovinka 2:0 (1:0)

Góly: Kurčík 2
ŽK: Majkút - Gondáš, Bariak, Hanes
Rozhodoval: Lojka
Divákov: 170
Odohrané: 28.04.2013, 16:00 hod.

Cinobaňa: Hrnčiar - Kiš, Adamovič, Suja, Šulek - Kurčík, Líška, Gombala, Csaba - Čierny, Majkút (Studený, Horvát, Beran)
Š. Bukovinka: Rácz - Hanula, Fukács, Bujna, Nosáľ - Gondáš, Juriga, Babic, Šulek - Jackuliak, Hanes (Ševčík, Barjak, Krupčiak)

Po celozápasovej prevahe domácich hostia uhrali nakoniec lichotivý výsledok 2:0.

18. koloŠiatorská Bukovinka - Mýtna 1:1 (0:1)

Góly: Šulek - Národa
ŽK: Jackuliak, Bella (Š. Bukovinka)
ČK: Bella (Š. Bukovinka)
Divákov: 40
Odohrané: 21.04.2013, 16:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Baláž, Juriga, Nosáľ, Gondáš - Hanula, Hanes, Bella, Badinka - Šulek, Jackuliak (Bariak, Krupčiak)
Mýtna: Skrutek - Oravec, Národa, Šatara, Sopóci - Ľ. Demanko, Psotka, Karman, S. Demanko - Trebuľa, Pračko (Malatinec)

Úvod zápasu patril hosťom, keď behom 15 minút mali štyri vyložené šance. Potom však prišli chvíle domáceho mužstva, keď Šulek opečiatkoval brvno a Badinka trafil ľavú tyč. Potom ešte vyskúšal reflex hosťujúceho brankára Nosáľ, ktorého strelu z 25 m Skrutek zázračne zneškodnil. Hostia sa ujali vedenia v 20. min, keď Národa hlavou nádherne trafil a otvoril skóre - 0:1. Úvod druhého polčasu znovu patril hosťom, keď domácich zatlačili na ich polovicu a mali niekoľko sľubných akcií, ale domáci brankár Rácz potvrdil svoje fantastické kvality a podržal domáce mužstvo. Rozuzlenie pre domácich prišlo v 82. min, keď v 16-tke hostí bol nedovolene atakovaný Jackuliak a nariadený pokutový kop Šulek bezpečne premenil a vyrovnal na 1:1. Hostia sa do konca ešte snažili o zvrat, ale domáci, ktorí bojovali ako levy, si už nerozhodný výsledok udržali. Musíme vyzdvihnúť celkový kolektívny výkon domáceho mužstva, keď proti ašpirantovi na postup podali fantastický výkon.

17. koloSantrio Láza – Šiatorská Bukovinka 4:0 (2:0)

Góly: Ďuriško, vlastný Baláž, Jozef Sarvaš, Matúška
ŽK: Juriga (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Olšiak
Divákov: 135
Odohrané: 14.04.2013, 15:30 hod.

Santrio: Stieranka – Majkút, M. Vrbiniak, Ďuriško, Jerguš Lapin – Jakub Lapin, Matúška, Michal Sarvaš, Jozef Sarvaš – Dobročka, Koreň (P. Vrbiniak, Š. Lapin)
Š. Bukovinka: Rácz – Nosáľ, Baláž, Gondáš, Bujna – Juriga, Fukács, Bella, Hanes – Hanula, Šulek (Ševčík, Krupčiak, Jackuliak)

Domáce mužstvo v posilnenej zostave začalo otvorenú ofenzívnu hru. Delovka Majkúta v 5. min mohla otvoriť skóre a ani hostia nevyužili prvú gólovú príležitosť v 7. min. V 10. min sa z rýchleho útoku ocitol sám pred brankárom Dobročka, ale trafil len brankára. V nasledujúcej minúte vytvorili domáci peknú hernú akciu a Ďuriško otvoril skóre 1:0. Prihrávku Matúšku na Dobročku bravúrne vychytal brankár hostí. V 21. min nevyužili gólovú príležitosť hostia, keď prihrávku Jurigu nepremenil Šulek. Lopta vzápätí zmenila smer a pred súperovou bránou nevyužili domáci ďalšie príležitosti. V 26. min z rohového kopu nasmeroval Matúška loptu k žrdi a hosťujúci Baláž hlavou umiestnil loptu do vlastnej brány 2:0. V 40. min si vytvorili gólovú príležitosť aj hostia, ale domáca obrana bola na mieste. V 60. min z priameho kopu znovu mohli hostia skorigovať výsledok, ale lopta letela tesne vedľa brány. Domáci ani druhý polčas nedali súperovi dýchať a hrali nátlakovú hru z ktorej však nevyužili gólové príležitosti. Gólman hostí znovu ukázal svoje kvality a v 67. min vychytal peknú gólovú šancu domácich. V 71. min zacentroval Dobročka a loptu do bráni vsietil Sarvaš 3:0. Po rozohraní Matúšku v 76. min zacentroval Jakub Lapin a vrátenú prihrávku premenil delovkou Matúška na 4:0. Bujna v 84. min zabránil ďalšiemu gólu z kopačky Dobročku. Aj v dnešnom zápase sa potvrdilo pravidlo, že dobrý brankár je polovica mužstva a gólman hostí Rácz ukázal svoje kvality. Domáci zvíťazili zaslúžene.

16. koloŠiatorská Bukovinka - Boľkovce 3:0 (1:0)

Góly: Bariak, Jackuliak, Ponický
ŽK: Bariak (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Oláh
Divákov: 20
Odohrané: 07.04.2013, 15:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - P. Jackuliak, Bujna, Nosáľ, Fízeľa - Hanula, Gondáš, Bariak, Ponický - Badinka, B. Jackuliak
Boľkovce: Krupa - Ďuroš, Šoóš, Kelemen, Vilhan - Kmeť, Korponay, Kamenský, Lopušan - Imrovič, Stieranka

Priemerný zápas, keď už prakticky o nič nešlo sa niesol v réžii domácich, ktorí diktovalo tempo a prvý gól zaznamenal po skrumáži Bariak 1:0. V druhom polčase domáci zvýšili aktivitu, po ľavej strane unikol Nosáľ, nezištne prihral B. Jabkuliakovi, ktorý zvýšil na 2:0. Potom sa ešte gólovo presadil Ponický, ktorý zvýšil na konečných 3:0. Hostioa vyskúšali reflexy domáceho brankára v 88. min, ale Rácz bol na mieste. Domáci si konečne zaknihovali prvé jarné víťazstvo a dali bodku za týmto súťažným ročníkom.

15. koloPanické Dravce - Šiatorská Bukovinka 3:2

Odohrané: 31.03.2013, 15:00 hod.

Ľutujeme, údaje chýbajú.

14. koloŠiatorská Bukovinka - Podrečany 2:2

Odohrané: 24.03.2013, 15:00 hod.

13. koloŠiatorská Bukovinka - Uhorské 2:1 (1:1)

Góly: Šulek, Nosáľ - Sihelský
ŽK: Ševčík - Nociar
Rozhodoval: Laho
Divákov: 20
Odohrané: 28.10.2012, 14:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Gondáš, Šimkovič, Nosáľ - Fukács, Hanula, Ševčík, Dobrocký - Bella, Šulek
Uhorské: Šnúrik - Nociar, Gibala, Obročník, Skýpala - Sihelský, Baláž, Slavkovský, Cibuľa - Rončák, Kuvik

Domáci začali vo svižnom tempe a hneď z prvého útoku Šulek opečiatkoval brvno hosťujúcej brány. V 5. min sa už nemýlil a otvoril skóre zápasu 1:0. Hra sa potom pohybovala medzi 16-kami a hostia vyrovnali v 25. min po rohovom kope Sihelským 1:1. V druhom polčase domáci nasadili vyššie tempo a v 67. min Nosáľ zvýšil na 2:1. Výsledok mohol ešte prikrášliť domáci kapitán Gondáš a tak isto sa neujala ani Šulekova strela a tak sa zápas skončil s výsledkom 2:1.

12. koloHalič - Šiatorská Bukovinka 2:1 (1:0)

Góly: Karman, Horváth - Bella
ŽK: Arvai, Horváth - Gondáš
Divákov: 84
Odohrané: 21.10.2012, 14:00 hod.

Halič: Hučka - Karman, S. Nociar, R. Nociar, J. Nociar - Arvai, Borovec, Tóčik, Fašang - M. Kanát, Horváth (R. Kanát, Linhart, M. Líška)
Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Šimkovič, Gondáš, Nosáľ - Dobrocký, Hanes, Baláž, Bella - Jackuliak, Šulek (Ševčík, Hanula, Krupčiak)

V príjemnom slnečnom počasí videli diváci iba priemerný futbal. V prvej polhodine si domáci vypracovali dve dobré šance, ktoré M. Kanát ani Horváth nepremenili. Na opačnej strane neskončil v sieti ani únik hostí. V 30. min ešte gól domácich pre postavenie mimo hry neplatil, avšak už v 35. min sa po rohovom kope najlepšie zorientoval Karman a bolo 1:0. Po zmene strán úroveň hry klesla miestami do podpriemeru avšak v 70. min po Tóčikovej akcii bol Horváth rýchlejší ako vybiehajúci brankár a bolo 2:0. Hostia v závere stavili všetko na útok. V 85. min hlavičkovali iba do žrde avšak v 90. min po priamom kope hlavičkoval Bella na konečných 2:1.

11. koloŠiatorská Bukovinka - Kokava nad Rimavicou 3:1 (1:1)

Góly: Šulek 2, B. Jackuliak - Škrabák
Rozhodoval: Felšö
Divákov: 40
Odohrané: 14.10.2012, 14:30 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Šimkovc, Badinka, P. Jackuliak - Dobrocký, Gondáš, Hanes, Baláž - Šulek, B. Jackuliak (Ševčík, Hanula, Krupčiak)
Kokava: Bauer - Šáli, Kňazík, Karkus, Kamas - Vetrák, Chromek, Škrabák, Beracko - Hronec, Becáni (Repka)

V dobrom zápase sa domáci ujali vedenia gólom B. Jackuliaka 1:0. Hostia vyrovnali do polčasu Škrabákom na 1:1. Domáci po sérii nepremenených šancí v druhom polčase zabrali a tlak korunovali dvoma gólmi Šuleka.

10. koloRapovce - Šiatorská Bukovinka 2:1 (0:1)

Góly: Marek Linduška, Očovay - Bella
Divákov: 80
Odohrané: 07.10.2012, 14:30 hod.

Rapovce: Kanát - Linduška, Majoroš, Milan Linduška, Töžér - Sychra, Filka, Líška, Očovay - Gyibgyák, Sivok (Stieranka)
Š. Bukovinka: Rácz - Šimkovič, P. Jackuliak, Nosáľ, Baláž - Gondáš, Bella, Ponický, B. Jackuliak - Šulek, Dobrocký (Fukács, Sevčík, Bujna)

V slušne hranom zápase bez kariet vyhrali zaslúžene domáci i keď v prvom polčase prehrávali 0:1, ale po sérii nevyužitých šancí v prvom aj druhom polčase sa po veľkom tlaku rozhodlo o tom, že tri body ostávajú v Rapovciach. Gólovo sa presadili Marek Linduška a Očovay. K výbornému výkonu boli domáci vyburcovaní obecenstvom, ktoré okrem gólov videlo peknú kombinačnú hru domáceho mužstva.

9. koloŠiatorská Bukovinka - Vidiná 4:0 (1:0)

Góly: Šulek 3, Nosáľ
ŽK: Ševčík - Špak, Miadok
Divákov: 30
Odohrané: 30.09.2012, 15:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Šimkovič, P. Jackuliak, Nosáľ -Gondáš, Baláž, Bella, B. Jackuliak - Hanes, Šulek (Ševčík, Dobrocký, Fukács)
Vidiná: Václavík - J. Randis, Hronec, Miadok, M. Randis - Šupina, Miklóš, Kotman, Šurik - Špak, Valentíny (Šupka)

Zápas sa začal vo svižnom tempe, keď šance na skórovanie mali najskôr domáci a aj hostia dvakrát. Domáci otvorili skóre v 18. min z pokutového kopu, ktorý premenil Šulek 1:0. V druhom polčase nasadili domáci vyššie tempo a v rozsahu troch minú zaznamenali dva góly, ktorých autorom bol Šulek. Hostia sa snažili o skorigovanie výsledku, mali viac hry, ale domáci Nosáľ zvýšil na konečných 4:0. treba vyzdvihnúť domáceho kapitána Gondáša, ktorý dneska podal vynikajúci výkon. Ďakujeme aj hosťom za dobrý a korektný výkon.

8. koloBuzitka - Šiatorská Bukovinka 7:0 (2:0)

Góly: Vilhan 2, Czene 2, Iskra 2, Brusnyai
ŽK: Erdelac - Gondáš, Šimkovič
Divákov: 80
Odohrané: 23.09.2012, 15:00 hod.

Buzitka: György - Juráš, Erdelac, Brusnyai, Kováčik - J. Adamec, Iskra, Vilhan, E. Adamec - Czene, Jačmeník (Malatinec, Rubint, Varga)
Š. Bukovinka: Rácz - Fukácz, Badinka, Nosáľ, Gondáš - Dobrocký, Šulek, Šimkovič, Hanes - Jackuliak, Bella

V 7. min sa domáci Czene presadil pri postrannej čiare, následne odcentroval, lopta sa dostala k E. Adamcovi, ktorý netrafil bránu. V 23. min skúšal z 20 m domáci Iskra, ale prestrelil. V 28. min padol prvý gól, keď Iskra z diaľky otvoril skóre 1:0. V 33. min po centri Vilhana z 5 m hlavičkoval Czene, ale Rácz zachránil. V 35. min sa už Czene nemýlil a technickou strelou zvýšil na 2:0. V 42. min sa dvakrát za sebou vyznamenal brankár Rácz, ktorý zlikvidoval streli E. Adamca a taktiež zlikvidoval strelu Iskru. V 46. min hosťujúci Šulek v ideálnej šanci hlavou netrafil bránku. V 55. min domáci Vilhan po individuálnej akcii zvýšil na 3:0. V 58. min opäť Vilhan z priameho kopu zvýšil na 4:0. V 63. min po dlhom aute domáceho Juráša sa lopta dostala na hlavu Czeneho, ktorý zvýšil na 5:0. V 67. min sa zaskvel ligových gólom domáci Iskra, ktorý z voleja z 25 metrov vymietol šibenicu hosťujúcej brány. V 79. min sa pokúšal vystreliť domáci Jačmeník avšak jeho prízemná strela išla mimo. V 83. min sa hostia druhýkrát v druhom polčase dostali k strele, ale domáci brankár bol na mieste. V 87. min sa domáci Brusnyai po rohovom kope zaskvel krásnymi nožničkami a stanovil konečný výsledok 7:0.

7. koloHrnčiarske Zalužany - Šiatorská Bukovinka 3:2 (3:2)

Góly: Thuza 2, Nosáľ - Nosáľ, Bella
ŽK: Bujna
Divákov: 100
Odohrané: 16.09.2012, 15:00 hod.

H. Zalužany: Erödi - Repka, Slížik, Nosáľ, P. Markotán - I. Markotán, Kiss, Benko, Thuza - Sobek, Ďalog (Vargic, Kyzek, M. Ďalog)
Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Šimkovič, Jackuliak, Nosáľ - Ponický, Gondáš, Hanes, Dobrocký - Bella, Šulek (Ševčík, Kravčík)

Stretnutie bolo len priemernej úrovne s viacerými nepresnosťami na obidvoch stranách. Domáci boli o niečo iniciatívnejší a ich víťazstvo možno považovať za zaslúžené.

6. koloŠiatorská Bukovinka - Cinobaňa 2:4 (1:1)

Góly: B. Jackuliak, Šulek - Berky 2, Filčík, Čomaj
ŽK: Baláž, Dobrocký, Šulek, B. Jackuliak - Suja, Filčík, Čierny
ČK: Baláž, B. Jackuliak, Hanula (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Vrábeľ
Divákov: 80
Odohrané: 09.09.2012, 15:30 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Baláž, Gondáš, Nosáľ, Dobrocký - P. Jackuliak, Bella, Hanes, Ponický - Šulek, B. Jackuliak (Hanula)
Cinobaňa: Zoka - Suja, Adamovič, Csaba, Kurčík - Nosáľ, Berky, Filčík, Šuška - Čomaj, Čierny (Gombala, Kiš)

Hostia pricestovali s úmyslom naplno zabodovať a v prvom polčase mali herne navyše, ale fantastický brankár Rácz im vychytal doslova oči. Nakoniec kapituloval v 40. min, keď Berky spoza 16-tky vymietol šibenicu 0:1. Domáci odpovedali v 42. min priamym kopom B. Jackuliaka, ktorý nedal gólnamovi šancu a vyrovnal na 1:1. Druhá polčas prebiehal v réžii domácich, keď v 73. min Šulek prestrelil brankára hostí a dostal domácich do vedenia 2:1. O 5 minút dosiahli domáci Šulekom aj tretí gól, ale pre údajné postavenie mimo hry, ktoré signalizoval postranný rozhodca gól neplatil. Domáci znervózneli, čo bolo vodou na mlyn pre hostí, ktorí v 78. in vyrovnali Berkym na 2:2. Žiaľ, hra sa potom zvrhla a domáci inkasovali 3 ČK, čo hostia patrične zúročili v 84. min a 86. min a otočili výsledok na 2:4. Je ťažké sa vyjadrovať na výkon rozhodcov, ale na riadiacom orgáne by si mali uvedomiť, že akých rozhodcov delegujú na MFZ nakoľko dnes hlavný rozhodca svoju úlohu nezvládol.

5. koloMýtna - Šiatorská Bukovinka 5:0 (2:0)

Góly: Koristek 3, Psotka, Trebuľa
ŽK: Jackuliak, Baláž (Š. Bukovinka)
Rozhodoval: Kojnok
Divákov: 75
Odohrané: 02.09.2012, 15:30 hod.

Mýtna: Národa - Oravec, Šatara, Sopóci, Psotka - Belko, Koristek, Karman, S. Demanko - Trebuľa, Malatinec (Psotka, Suja, Iždinský)
Š. Bukovinka: Rácz - P. Badinka, P. Jackuliak, Šimkovič, Nosáľ - Baláž, Gondáš, Hanes, Dobrocký - Bella, Šulek (Ševčík, B. Jackuliak, Hanula)

Domáci nastúpili do zápasu bez dvoch hráčov zo stredu poľa a bolo to na ich hre aj vidieť. Prvú šancu na skórovanie mali hostia už v 12. min, ale udrelo na druhej strane, v 16-tke sa najlepšie zorientoval Koristek a otvoril skóre 1:0. Od tohto momentu začali konečne domáci predvádzať svoju kombinačnú hru. Do šatne zvýšil po rohu Psotka na 2:0. Ďalšie góly pridali Trebuľa a Koristek. Musíme vyzdvihnúť aj hru hostí, ktorí aj napriek inkasovaným gólom zanechali v Mýtnej dobrý dojem.

4. koloŠiatorská Bukovinka - Santrio Láza 0:0 (0:0)

ŽK: Gondáš, Nosáľ, B. Jackuliak, Bujna, Baláž - Vrbiniak, Matuška
Divákov: 80
Odohrané: 26.08.2012, 16:00 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, P. Jackuliak, Šimkovič, Nosáľ - Gondáś, Baláž, Hanes, Bella - Šulek, B. Jackuliak (Fukács, Dobrocký)
Santrio: Kočalka - Agócs, Ferencz, J. Lapin, M. Sarvaš - Jerguš Lapin, J. Sarvaš, M. Sarvaš, Matuška - Dobročka, Š. Lapin (Števove, Vrbiniak, M. Dobročka)

Kvalita bola jednoznačne na strane hostí, keď boli futbalovejší aj behavejší, ale tento krát narazili na futbalové srdce a obetavý výkon celého domáceho celku, keď sa vyznamenal najlepší hráč na ihrisku domáci brankár Rácz, ktorý vynikajúco podržal domáce mužstvo. Pre domácich je nerozhodný výsledok úspechom.

3. koloBoľkovce - Šiatorská Bukovinka 1:3 (1:2)

Góly: Imrovič - Hanula, Šulek 2
ŽK: Hanula, Baláž (Š. Bukovinka)
Divákov: 40
Odohrané: 19.08.2012, 16:00 hod.

Boľkovce: Krupa - Baláž, Czakó, Kostolanský, Kamenský - Šoóš, Kelemen, Bášti, Imrovič - Kmeť, Čaba (Vilhan, D. Kelemen)
Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Fukács, Jackuliak, Nosáľ - Gondáš, Baláž, Hanes, Šulek - Hanula, Bella (Ševčík, Krupčiak)

Vo vyrovnanom zápase domáce nepremenili gólové šance a doplatili na to domácou prehrou 1:3.

2. koloŠiatorská Bukovinka - Panické Dravce 1:0 (0:0)

Góly: M. Nosáľ
Divákov: 30
Odohrané: 12.08.2012, 16:30 hod.

Š. Bukovinka: Rácz - Bujna, Badinka, Šimkovič, Nosáľ - Gondáš, Hanula, Baláž, B. Jackuliak - Bella, Šulek (Ševčík, P. Jackuliak)
P. Dravce: Imre - Bódi, Berec, Nôta, Matuška - Láska, Mrváň, Botoš, Puntigán - Hukkel, Slovák (Rubint, Agócs, Kováč)

Bolo to priemerné stretnutie v podaní oboch celkov, keď sa po celý zápas hral vlažný futbal. V prvom polčase mal domáci B. Jackuliak dve obrovské šance na skórovanie, ale nedal, a mohli to využiť agilní hostia v 35. min, keď delovku zázračne vyrazil Rácz na rohový kop. V druhom polčase sa prebudili aj domáci a konečne udreli v 74. min, keď s priameho volného kopu z 20 m Nosáľ nádherne trafil a rozhodol tak o výsledku zápasu. Domáci si zaknihovali tri cenné jesenné body.

1. koloPodrečany - Šiatorská Bukovinka 3:0 (2:0)

Góly: Burdilák 2, Vrbiniak
ŽK: Zavadský, Smädo - Hanula
Divákov: 70
Odohrané: 05.08.2012, 16:30 hod.

Podrečany: Bella - Michalec, O. Mišík, P. Mišík, Lauko - Zdeno Oláh, Marko, Vrbiniak, Zavadský - Gombala, Burdilák (Smädo, Zoltán Oláh, Galamb)
Š. Bukovinka: Rácz - Badinka, Bella, Hanes, Nosáľ - Baláž, B. Jackuliak, Fukács, Šulek - P. Jackuliak, Hanula (Ševčík)

Hralo sa vo veľkej horúčave a tak tempo hry bolo dosť volné. Hráči šetrili krokmi hlavne v druhom polčase. Domáci zvládli zápas veľmi dobre a hernú prevahu zúročili „len" troma gólmi. Šancí si počas zápasu vytvorili dosť, problémy mali však s finálnou fázou - trafiť voľné miesto v súperovej bránke. Vzhľadom na priebeh hry, útočnú aktivitu počet šancí, striel na bránku súpera je víťazstvo domácich plne zaslúžené.