Šiatorská Bukovinka > pre občanov > oznamy > oznamy 3Q / 2013

Oznamy občanom 3Q / 2013
  

30. september 2013 | MM

Pozývame Vás na zasadnutie obecného zastupiteľstva v Šiatorskej Bukovinke, ktoré sa uskutoční v stredu 02.10.2013 o 18:30 hod. Prečítajte si program zasadnutia.


27. september 2013 | MM
! Zber obnoseného šatstva !

Zapojte sa do zberu obnoseného a nepotrebného šatstva, ktorý sa bude konať v obci Šiatorská Bukovinka v priestoroch Obecného úradu v dňoch do 14. októbra 2013 (streda) v čase od 7:00 do 15:00 hod. Veci je potrebné zabaliť do igelitového vreca alebo iného vhodného obalu tak, aby nedošlo k znehodnoteniu pri prevoze.

ZBIERA SA: dámske, pánske, detské letné a zimné oblečenie, posteľné obliečky, uteráky, záclony, závesy, prestieradlá, metrový textil, deky, tkané koberce, periny, hlavnice. Nezáleží na tom, či je to posledná móda alebo už majú veci možno i desiatky rokov. Veci môžu byť mierne znečistené, nie však úplne špinavé. Prosíme občanov, aby posteľné prádlo, uteráky a utierky zabalili osobitne a označili.

NEZBIERA SA: hračky, obuv, domáce potreby, matrace, koberce (okrem tkaných) a veľmi znečistené veci.

Nepotrebným, obnoseným šatstvom a textíliami môžte pomôcť ľuďom, ktorí ho môžu potrebovať. V neposlednom rade takouto likvidáciou pre Vás nepotrebného textilu šetríte aj životné prostredie.


25. júl 2013 | MM

Obec Šiatorská Bukovinka pri príležitosti
90. VÝROČIA OSÍDLENIA OBCE
z Detvy, Šoltýsky a Hriňovej

Vás pozýva

na oslavy tohto výročia, ktoré sa budú konať 10. augusta 2013 v obci Šiatorská Bukovinka. Na programe je slávnostná svätá omša, ktorá sa uskutoční o 12:00 hod. v tunajšom kostolíku. O 13:00 budú oslavy slávnostne zahájené a nasledovať bude bohatý kultúrny program. Mladí sa môžu tešiť aj na večernú zábavu!

Hlavnou myšlienkou tohto podujatia je stretnutie ešte žijúcich rodákov, známych, priateľov, spolužiakov a ich rodinných príslušníkov, ktorí sa z našej obce už dávno odsťahovali, ale stále s radosťou spomínajú na svoje prežité detstvo, svoje korene, na rodákov, blízkych či vzdialenejších príbuzných, svojich spolužiakov a dodnes nosia Bukovinku a Šiatoroš vo svojom srdci.

Chceme Vás veľmi pekne poprosiť, ak Vás oslovila naša myšlienka stretnutia, aby ste na doleuvedené telefónne čísla, prípadne e-mailom dali vedieť, či plánujete prísť. Na oslavy bude pripravené občerstvenie ako aj bohatý kultúrny program. Bližšie informácie budú predbežne zverejňované na webovej stránke obce (www.siatbukovinka.sk), prípadne Vaše otázky môžte posielať aj e-mailom, alebo jednoducho zavolať.

TEŠÍME SA NA VÁS !

Obec Šiatorská Bukovinka
Tel.č.: +421 47 44 91 154 - obecný úrad, M. Matúšková
Mobil: +421 905 272 668 - starosta obce, J. Badinka
Fax: +421 47 45 12 623
E-mail: ocusiat.buk@stonline.sk, obec@siatbukovinka.sk

webdesign by Marki007 © 2011
Oficiálna stránka obce